Search Suggestions
      - Реклама -
      - Реклама -
      - Реклама -

      „Хизбула“ пое отговорността за обстрела на Северен Израел

      19 октомври 2024 | 13:11 930

      Проиранското движение „Хизбула“ обяви, че е изстреляло ракетен залп по района на Хайфа в Северен Израел, в отговор на израелската „агресия“ срещу Ливан, предаде Франс прес.

      - Реклама -
        
        

      Ливанската групировка уточни в изявление, че е „изстреляла голям ракетен залп“ по район на север от Хайфа.

      Израелската армия съобщи днес, че северната част на страната е била подложена на обстрел от Ливан и в много градове бяха задействани сирените за въздушна тревога.

      СВЪРЗАНИ НОВИНИ

      Зеленски пред AFP: Украйна не губи войната, но е под натиск за Донбас

      Държавният глава съобщи, че украинските въоръжени сили са освободили 300 квадратни километра територия в южната част на страната през последните дни в рамките на продължаваща контраофанзива.

      Кирил Веселински: Американски самолети са на летище София, готвят се удари срещу Иран

      Депутатът от ПП МЕЧ Кирил Веселински определи предстоящото затваряне на летище София през нощта на 23 и 24 февруари като „ужасяваща новина“.

      Валентин Кардамски: САЩ подготвят удар срещу Иран, използват летище София

      Летище София ще бъде затворено за граждански полети на 23 и 24 февруари, за да обслужи американски военни самолети. Това твърдение изрази журналистът и международен анализатор Валентин Кардамски в разговор с Николай Колев.
      Вашият коментар
      - Реклама -
      - Реклама -
      - Реклама -
      - Реклама -
      Search Suggestions
          Search Suggestions