Search Suggestions
      вторник, 17.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -

          Димитър Маргаритов: Инфлационният натиск върху Хърватия не е в резултат от еврозоната

          31 януари 2025 | 17:12 13412

          Това каза бившият председател на Кимисията за защита на потребителите Димитър Маргаритов, който беше гост в предаването „Делници“ с водещ Николай Колев.

          - Реклама -
            
            

          Марагаритов обясни, че според справка в НСИ в перода декември 2023-2024 г. инфлационинят индекс на потребителските цени у нас 2,2%. При храните и безалкохолните напитки пък се стига до 2,8%.

          Експертът отбеляза друг интересен факт, показващ, че най-голямото поскъпване в оптреблението идва от перото за ресторанти и хотели, където ръстът е с над 7%.

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Бащата на Валери Андреев подкрепя показанията му по случая „Калушев“ и разкрива данни за финансови трансфери към групата

          Разследването обхваща твърдения за финансови трансфери, манипулации и предполагаеми престъпления срещу непълнолетен, докато институциите продължават проверките по случая

          Петима задържани за палежа на дома на кмета на Бистрица

          Специализирана акция на полицията разкри използван мотоциклет и маршрут на извършителите, разследването е под надзора на Софийската районна прокуратура.

          Грандиозният концерт на „Сигнал“ на 14 февруари превърна празника в най-любовния ден на България

          Сцената оживя с най-големите хитове, белязали поколения българи, както и с произведения, прозвучали за първи път на живо
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions