Search Suggestions
      - Реклама -
      - Реклама -
      - Реклама -

      Външният министър Георг Георгиев ще участва в Мюнхенската конференция по сигурността

      13 февруари 2025 | 16:34 950

      Министърът на външните работи Георг Георгиев заминава за Мюнхен, където ще представлява България на 61-вото издание на Мюнхенската конференция по сигурността, съобщиха от МВнР.

      - Реклама -
        
        

      Форумът, утвърден като един от най-значимите в областта на глобалната сигурност, събира световни лидери и експерти за обсъждане на актуалните заплахи и предизвикателства.

      Тази година основните теми ще включват глобалното управление, международния ред, демократичната устойчивост, регионалните конфликти, трансатлантическото партньорство и климатичната сигурност.

      СВЪРЗАНИ НОВИНИ

      Галина Захарова: Ситуацията със Сарафов е беззаконие, няма такава държава

      Председателят на ВКС предупреждава за институционална криза след отказ за изпълнение на съдебни актове

      Аутопсията за „Петрохан“: Детето е убито последно, версията за самоубийство се пропуква

      Съдебномедицинската експертиза поставя под въпрос версията за самоубийство и разкрива противоречия в балистичните и хронологичните данни

      ЦИК проверява статута на Стоил Цицелков, възможна процедура по отстраняване

      Комисията ще изиска информация от МВнР за евентуални ограничения за участие в мисии на ЕС
      Вашият коментар
      - Реклама -
      - Реклама -
      - Реклама -
      - Реклама -
      Search Suggestions
          Search Suggestions