Search Suggestions
      сряда, 18.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -

          Временно второ място за българския ансамбъл

          Надпреварата се провежда в Азербайджан

          19 април 2025 | 10:38 930

          Ансамбълът на България заема втора позиция във временното подреждане за многобоя на Световната купа по художествена гимнастика в Баку, Азербайджан. Със изпълненията на съчетанията с пет ленти София Иванова, Алина Коломиец, Сузан Пуладиан, Даная Атанасова и Виктория Георгиева са единствено зад олимпийския шампион от Игрите в Париж 2024 Китай с 25.350 точки.

          - Реклама -
            
            

          Отборът на Весела Димитрова беше оценен с 25.150 (трудност 12.200; артистичност 7.200; изпълнение 6.050) и се класира за финала на този уред с втора по сила оценка.

          На трето място е Украйна с 21.350. В топ 6 са още Казахстан с 20.850, Израел с 20.650 и Италия с 18.850.

          Днес предстоят съчетанията с три топки и два обръчи, след което ще станат ясни призьорите в многобоя и финалистите на отделните уреди. 

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Александра Фейгин завърши 28-а на Олимпиадата

          Шампионката на България има 53.42 точки за технически елементи и 28.77 за компоненти на програмата

          Борусия (Дортмунд) изкова солиден аванс в първия мач с Аталанта

          Аталанта обаче не бива да бъде отписван, тъй като предстои реванш в Бергамо на 25 февруари

          Реал взе реванш от Бенфика в луд мач

          Домакините започнаха по-добре и владееха топката в половината на съперника, но не успяваха да създадат реални голови възможности
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions