Search Suggestions
      четвъртък, 19.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -

          Медицинският хеликоптер транспортира мъж от Бургас до София

          3 май 2025 | 17:08 2142

          Медицинският хеликоптер е осъществил незабавно транспортиране на мъж от Бургас с мозъчна аневризма за извършване на спешно хирургично лечение в София.

          - Реклама -
            
            

          Той е бил приет вчера по спешност в реанимацията на Университетската многопрофилна болница в Бургас. По информация на УМБАЛ-Бургас състоянието му е наложило спешна операция, която може да се извърши единствено в клиники по неврохирургия със специфично оборудване, каквато в Бургас липсва.

          Дежурният реаниматор в болницата е уговорил транспортирането на пациента чрез националната система.

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Стоил Цицелков: Това не е спонтанно, а операция за пренасочване на вниманието

          Предложеният за вицепрезидент за честни избори реагира остро на внушения около случая „Петрохан – Околчица“ и поиска институционална прозрачност

          Андрей Янкулов отхвърли внушения за натиск на АКФ: Оставете завоалираните глупости и започвайте с директните атаки

          Предложеният за вицепремиер и правосъден министър заяви, че не е свързан със сдружението от Петрохан и не е участвал в изготвянето на заявление по ЗДОИ
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions