Search Suggestions
      - Реклама -
      - Реклама -
      - Реклама -
      ГОРЕЩО

      Страхотно постижение на Джеймс Хардън не стигна на ЛА Клипърс срещу Оклахома

      Победи и за Детройт, Кливланд, Бостън, Сан Антонио, Маями, Атланта, Денвър

      24 март 2025 | 12:10 540

      Оклахома Сити Тъндър постигна шести последователен успех в Националната баскетболна асоциация (НБА), след като надделя над ЛА Клипърс със 103:101 като гост.

      - Реклама -
        
        

      Шей Гилджъс-Алекзандър, който е един от двамата основни претенденти за приза МВП заедно с Никола Йокич от Денвър Нъгетс, бе над всички за победителите с 26 точки. 19 добави Арън Уигинс, по 14 записаха Алекс Карузо и Айзея Хартенщайн, който овладя и 10 борби, а 12 и 10 пункта съответно отбелязаха Джейлин Уилямс и Лугуенц Дорт.

      За „ножиците“ Кауай Ленард и Ивица Зубац се отчетоха с дабъл-дабъл – 25 точки и 10 борби за Кауай, и 15 пункта и 11 борби за центъра. Джеймс Хардън завърши със 17 точки, като влезе в историята. Той измести легендата Моузес Малоун от 11-то място във вечната класация при реализаторите за всички времена, като е на 873 от десетия Кармело Антъни.

      На Запад Тъндър водят с баланс 59-12, докато Клипърс са на осмото място с 40 успеха и 31 загуби. В следващите си срещи Ел Ей гостува на Ню Йорк Никс, докато за Оклахома предстои визита на Сакраменто Кингс.

      Останалите резултати:

      Детройт Пистънс – Ню Орлиънс Пеликанс 136:130

      Юта Джаз – Кливланд Кавалиърс 91:120

      Портланд Трейл Блейзърс – Бостън Селтикс 116:129

      Торонто Раптърс – Сан Антонио Спърс 89:123

      Маями Хийт – Шарлът Хорнетс 122:105

      Атланта Хоукс – Филаделфия 76-ърс 132:119

      Хюстън Рокетс – Денвър Нъгетс 111:116

      СВЪРЗАНИ НОВИНИ

      „Абсолютна трагедия“: Радостин Василев скочи срещу назначението на Бербатов

      Бившият нападател на „Манчестър Юнайтед“ ще бъде съветник на премиера по въпросите на младежта и спорта

      Моци: Лудогорец вече има значително по-малки шансове да стане шамопион

      Техническият директор говори преди реванша срещу Ференцварош от Лига Европа

      Евертон Бала: Съветвам младите футболисти веднага да идват в България

      Офанзивният халф бе избран за Най-добър играч на 21-вия кръг в Първа лига
      Вашият коментар
      - Реклама -
      - Реклама -
      - Реклама -
      - Реклама -
      Search Suggestions
          Search Suggestions