Search Suggestions
      сряда, 25.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          ГОРЕЩО

          Настимир Ананиев: БСП иска да свали доверието към машинното гласуване

          27 ноември 2022 | 00:00 180

          „Преди изборите Централната избирателна комисия покани всички формации да получат код, с който да проверят дали всички машини са наред. Единствено „Продължаваме Промяната“, „Демократична България“ и ГЕРБ са отишли да вземат такъв код. Кирил Петков е предложил БСП да използват нашия код, за да се уверят, че няма проблем с машините, те могат да отидат да си го вземат от новия коалиционен партньор ГЕРБ, те също имат код. Казвам коалиционен партньор, защото тази коалиция е видима – защо не входират нов бюджет“, това заяви депутатът от „Продължаваме промяната“ Настимир Ананиев пред БНТ.

          - Реклама -
            
            

          Народният представител подчерта, че от коалицията нямат проблем да се гласува и на хартия, и на машина.

          „БСП заприличва на „Има такъв народ“ в момента, тръгнали са по техните стъпки. Няма лошо да направят кабинет кабинет с ГЕРБ и ДПС, за да има редовно правителство, но в България в момента няма лидерство. Защо Борисов не каза направил съм кабинет, ще предложа кабинет, той няма план“, каза още Настимир Ананиев.

          Свиленски направи много тежко внушение, БСП се опитва да свали доверието към машините

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Русия обяви регистрирана в България асоциация за терористична организация

          Всички лица, свързани със структурата, са с руски имена и фамилии

          Тодор Джиков: 40 милиарда потънаха в земеделието, а ядем вносни картофи

          Българските картофи залежават и гният по складовете, докато търговците предпочитат внос от Белгия, Полша, Германия и Франция

          Грандиозният спектакъл „Легендите на България“ ще бъде излъчен във „Вечните песни на България“ с водещ Владислав Славов

          Спектакълът събра на едно място- Данчо Караджов, Милена Славова, Трамвай номер 5 и Маргарита Хранова
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions