Search Suggestions
      петък, 20.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -

          Двама ранени при катастрофа на пътя София-Бургас

          16 ноември 2020 | 00:00 180

          Катастрофа на пътя София – Бургас прати двама души в болница, съобщиха от пресцентъра на МВР. Инцидентът е станал на 13 ноември, около 17:30 часа в посока от Карнобат към Сливен.

          - Реклама -
            
            

          Шофьорът е загубил контрол над автомобила си и катастрофирал, преобръщайки се в крайпътна нива.

          При инцидента са пострадали водачът на автомобила и неговата спътничка. Двамата са настанени в болница в Бургас.

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Гроздан Караджов отчете спасени 340 млн. евро по ПВУ и нови договори за влакове

          В сектор „Телекомуникации“ са положени и тествани 2000 км оптична мрежа от планираните 7000 км. В малките населени места са изградени над 200 базови станции за 5G, а 185 общини са включени в проект за широколентов интернет.

          Предупредиха жителите на Елхово за опасно ниво на река Тунджа

          Според прогнозата на системата за ранно предупреждение към Националния институт по метеорология и хидрология (НИМХ) около 22:00 часа водното ниво в района на града ще достигне оранжевия праг.

          Росен Желязков предаде властта на Андрей Гюров: Без реваншизъм, а с правила

          Желязков подчерта важността на приемствеността в изпълнителната власт и благодари на екипа си за трудните, но необходими решения.
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions