Search Suggestions
      сряда, 11.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -

          Каракачанов ще открие паметен знак на Гоце Делчев в Самоков

          10 ноември 2020 | 00:00 80

          Вицепремиерът и министър на отбраната Красимир Каракачанов ще открие паметен знак на българския революционер Гоце Делчев в град Самоков днес. Събитието ще се проведе в кв. „Самоково“ от 17.30 ч. с военен ритуал с участието на представително формирование от Националната гвардейска част, съобщиха от Министерството на отбраната.

          - Реклама -
            
            

          Инициативата за поставяне на паметния знак на Гоце Делчев (1872 – 1903) се е зародила преди години. Неин съорганизатор е Община Самоков.

          Събитието ще уважат още народни представители, заместник-областният управител, кметът на общината и представители на общинската администрация, членове на Сдружението на българските родове от Македония и др.

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Заради скок в сметките за ток: Парламентът изслушва енергийния министър и КЕВР

          Депутатите ще търсят обяснения от енергийния министър, КЕВР и електроразпределителните дружества заради сигналите от потребители.

          Разследването на случая „Петрохан“ продължава, чакат се ключови експертизи

          Прокуратурата обяви резултатите от аутопсиите, а огледите на хижата край „Петрохан“ все още не са приключили.

          Случаят „Петрохан“ предизвика напрежение в НС, искат обяснения от МВР и службите

          Народните представители настояват за информация от МВР, ДАНС и прокуратурата по казуса около дейността на организацията
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions