Search Suggestions
      неделя, 15.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -

          Мария Пиргова: Демокрацията е за това- да се сменят политици

          9 септември 2019 | 00:00 300

          Държавата ни се намира в преса и колебливата и позиция не само във вътрешната, но и във външната политика води до ред неприятни за народа събития. Това заяви днес в студиото на предаването “Делници” Мария Пиргова, български политолог, политик и автор на множество книги.
          Относно обвиненията към Юрий Борисов, тя заяви, че прокуратурата трябва да сериозно да работи, за да докаже тези обвинения.
          Коментарът на политоложката по повод женската битка за столицата бе:
          “Доволна съм, че има двубой между две различни жени”. За Фандъкова ще бъде по-трудно, тъй като тя има 10 години зад гърба си и множество реализирани и нериализирани проекти. Манолова е по- близо до гражданите, занимава се повече с техните проблеми. Демокрацията е за това, да се сменят политици, да идват нови предложения. Столицата се нуждае от промяна.”

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Божидар Божанов: ДАНС отказа да предостави информация за сътрудничество в „Петрохан”

          Божанов коментира отказа на ДАНС да предостави информация по случая и обвиненията към управляващото мнозинство

          18 общини в България остават без аптека

          Проблемите с наличието на аптеки в малките общини се дължат основно на демографски и икономически фактори

          Киселова: Не е обсъждано участие на БСП в служебния кабинет на Андрей Гюров

          Лидерът на парламентарната група на БСП коментира проблеми в съвместното управление и поскъпването на цените
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions