Search Suggestions
      сряда, 18.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -

          Марияна Николова: Обсъжда се отваряне на ресторантите, но не и дискотеките

          18 януари 2021 | 00:00 250

          Обсъжда се отваряне на ресторантите, но не и дискотеките. Това заяви министърът на туризма и вицепремиер Марияна Николова пред БНТ.

          - Реклама -
            
            

          „Секторът на туризма е най-засегнат от противоепидемичните мерки, но животът и здравето са най-важни“, посочи тя.

          Министърът припомни, че в ресторантите към хотелите е позволено отседналите да се хранят в периода между 6 и 22 часа, но при 50% капацитет. Тя допълни, че в момента се обсъжда облекчаване на мерките за ресторантите, но не и за нощните заведения.

          „Нямахме нарушения по време на празниците. Нарушенията, които станаха, са петно за целия бранш“, категорична бе Николова.

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Два автомобила се сблъскаха на Е-79 край Благоевград, шофьорите са в болница

          Катастрофата стана малко преди 20:00 ч., движението е затруднено при мокра и хлъзгава настилка

          Дрон без регистрация, но с участие в полицейски акции: нови въпроси около групата от хижа „Петрохан“

          Инспекторатът на МВР описва два случая, в които техника на сдружение, свързвано с Ивайло Калушев, е използвана при операции на полицията

          Офис на „Величие“ в София с разбито стъкло, партията твърди за заплахи

          От формацията на Ивелин Михайлов допускат връзка с палежа на автомобила на кмета на Бистрица и разкрития за незаконни сметища
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions