Search Suggestions
      понеделник, 23.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -

          Матева: Взехме решение, с което изменихме броя и местата на секциите извън страната

          23 март 2023 | 00:00 280
          “Взехме решение, с което изменихме броя и местата на секциите извън страната. Заличихме секцията в Кралство Бахрейн, тъй като страната ни не е получила за откриване на такава там. Така секциите в чужбина ще са 737.“ Това заяви говорителят на ЦИК Росица Матева.

           

          “Избирателите с трайни увреждения могат до 27 март в населеното място, в което живеят, да има подвижна избирателна секционна комисия“, поясни още тя.

          - Реклама -
            
            

          “ЦИК ще вземе отделно решение, за да разреши на  кметовете на общини да отворят запечатаните помещения за изборите на 2 април, в които ще прибират изборните книжа и материали“, добави Матева.

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Проф. Веселин Вучков: Нямам амбиции да се връщам в политиката

          Бившият вътрешен министър потвърди, че е отказал министерски пост и разкритикува комуникацията на МВР по случая „Петрохан“

          Слави Ангелов: „Този случай няма аналог“ – въпросите около трагедията край „Петрохан“ остават

          Журналистът очерта хронологията на събитията и настоя за пълна прозрачност от страна на институциите

          Сандов: „Не познавах НАКЗТ преди споразумението“, отрича нарушения и политически зависимости

          Бившият екоминистър защити меморандума за „Петрохан“ и постави под съмнение разследването на трагедията
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions