Search Suggestions
      четвъртък, 26.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -

          МВР с нова акция за пътна безопасност

          3 юли 2020 | 00:00 80

          Стартира нова акция за безопасност на пътя. Цел ще бъде да се обхване територията на цялата страна.  Най-строги ще са проверките за водачите, които карат с висока скорост и шофират след употребата на алкохол и наркотици. От „Пътна полиция“ ще следят и за изправността на автомобилите през летните дни.   

          - Реклама -
            
            

          Органите на реда ще обобщят и резултатите от последнта акция, която беше насочена към опазването на живота на лицата до 18 години.  Обект на интензивни проверки бяха водачите, които отнемат предимството на пешеходци в населените места. А за да няма глобени шофьори от МВР за пореден път призовават да се кара разумно и да се внимава със скоростта.

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Надежда Йорданова: Промяната на Изборния кодекс след насрочването на вота нарушава демократичните стандарти

          „Имаме проблем с контролирания вот, но той трябва да се реши тук. Има мерки, които сме предложили, но с приетите изменения в Изборния кодекс не се решават проблемите, посочени от Конституционния съд при частичното касиране“, заяви Надежда Йорданова.

          Пореден побой между непълнолетни завърши в болница

          Разследват мотивите за нападението, извършителят също е непълнолетен

          Пенева: „Ще сме свидетели на добре организиран изборен туризъм от Турция в деня на вота“

          В разгара на изборната кампания, вместо фокус върху организацията на вота, се стига до пренаписване на правилата за българите зад граница, заяви Цветелина Пенева, член на Обществения съвет към ЦИК.
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions