Search Suggestions
      сряда, 11.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          ГОРЕЩО

          Петима спасители са загинали при преминаването на тайфуна „Нору“ във Филипините

          26 септември 2022 | 00:00 110

          Петима спасители са загинали при преминаването на тайфуна „Нору“ във Филипините, предаде Франс прес.

          - Реклама -
            
            

          „Те са били изпратени от провинциалните власти в наводнен район в Санта Мария“, заяви началникът на полицията в община Сан Мигел. Според ръководителя на отдела за природни бедствия в Сан Мигел те вероятно са се удавили.

          Вчера „Нору“ предизвика силни ветрове и проливни дъждове на гъсто населения главен остров Лусон. Придружен от ветрове със скорост 195 км/ч, той е най-силният тайфун, регистриран тази година в страната. 

          Близо 75 000 души бяха евакуирани преди бурята, а метеорологичните служби предупредиха за опасност от големи наводнения в уязвимите райони на страната.

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Организаторите на LA28 защитиха Кейси Уосерман след проверка за връзки с Епстийн

          Изпълнителният комитет заяви, че няма основания за оттегляне на председателя въпреки обществените призиви

          Нетаняху настоя пред президента Доналд Тръмп сигурността на Израел да бъде водеща в ядрените преговори с Иран

          Двамата лидери са се договорили за тясна координация и постоянен контакт по темата

          Адам Мосери отхвърли обвиненията за „клинична зависимост“ към Instagram

          Шефът на платформата даде показания по знаково дело в Калифорния срещу Meta и YouTube
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions