Search Suggestions
      понеделник, 09.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -

          Радостин Василев: На мен ми писна. Време е за ново начало, време е за нов морал в политиката!

          1 юни 2023 | 00:00 190
          Днес в Народното Събрание станахме свидетели на изключително грозни сцени. Сцени на срам, позор и абсолютна аморалност. Сцени, които за пореден път доказват, че има нужда от задължителна подмяна на политическата „класа“. Тези депутати не отговарят на стандартите на НС и не представляват българското общество. Тези хора не са представителна извадка на народа. Българските граждани не могат и не трябва да бъдат представлявани от такива хора. Тази простащина и това грозно поведение отвращават мен и всички българи.
          Представителят на „ВЪЗРАЖДАНЕ“ Цончо Ганев плюе от първия ред на НС. Човек, който е бил заместник-председател на парламента се държи като хулиган. Манол Пейков от ДБ, който е мъж на годината (наобяснимо защо), вилнее и чупи очила на колеги, разпасан като хала. Явор Божанков, който е защитник на „Истанбулската конвенция“ и от скоро е първи евроатлантик, говори за „меки китки“. Пълна шизофрения нали. И всичко това в името на властта на всяка цена…..
          Послепис: ПП-ДБ и ГЕРБ гласуваха прекратяване на заседанието не толкова, за да се охладят страстите, а за да има време коалицията ПП-ДБ и ГЕРБ да се договорят „хубаво“ и на тъмно как да спасят от съдебно преследване Борисов и как да „изперат“ ГЕРБ.
          На мен ми писна. Време е за ново начало, време е за нов морал в политиката!
          Радостин Василев, фейсбук

           

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Калушев застрелял младежа и детето, след това се самоубил

          Ивайло Калушев хладнокръвно е натиснал спусъка и е убил 23-годиишния Николай Златков и 15-годишния тийнейджър Александър Макулев.

          Лияна Панделиева: Името „Национална агенция“ за НПО не е случайно внушение, а сериозен институционален проблем

          Журналистката постави въпроси за меморандум на екоминистъра Борислав Сандов, реакциите в ПП–ДБ и ролята на Агенцията по вписванията

          Демерджиев: Шестима загинали, а държавата отсъства в трагедията „Петрохан“

          Бившият шеф на МВР Иван Демерджиев изрази позиция относно намерените три тела в кемпер над Враца.
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions