Search Suggestions
      - Реклама -
      - Реклама -
      - Реклама -

      След снежния капан: Само три училища в страната остават затворени

      29 ноември 2023 | 00:00 260

      Цяла нощ аварийни екипи работиха, за да възстановят електричеството в засегнатите от снежното бедствие райони.

      - Реклама -
        
        

      По последни данни вчера следобед около 32 хиляди домакинства продължаваха да бъдат без ток в Западна и Североизточна България.

      Днес училищата, които бяха затворени заради тежката зимна обстановка през последните два дни, възобновяват присъственото обучение. Само в три училища днес остава неучебен ден – две в област Бургас и едно в област Видин.

      В едно училище в община Лом ще провежда обучение от разстояние в електронна среда. Причината е повреда на отоплителната инсталация.

      СВЪРЗАНИ НОВИНИ

      Кирил Добрев: Никога не бих отишъл в партията на Радев, аз имам своя партия

      Депутатът от БСП коментира вътрешнопартийните различия, политическите събития в страната и новата партия на Радев.

      Бившият председател на ДАНС Цветлин Йовчев разкрива как се вербуват агенти и сътрудници на контраразузнаването

      Йовчев обяснява методите на вербуване, изискванията към агентите и сложността при запазване на тяхната самоличност.

      Майката на загиналия Николай Златков призовава за независимо разследване по случая „Петрохан-Околчица“

      Ралица Асенова настоява за публично извинение и за защита на близките на жертвите, както и за по-голяма прозрачност по случая „Петрохан-Околчица“.
      Вашият коментар
      - Реклама -
      - Реклама -
      - Реклама -
      - Реклама -
      Search Suggestions
          Search Suggestions