Search Suggestions
      петък, 06.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -

          Ученик от Пловдив със свръхдоза беше спасен от медици

          24 ноември 2022 | 00:00 190

          Поицаи от 3-то РПУ предприели проверка на сигнал от тел. 112 за оказана спешна медицинска помощ на непълнолетно лице, прекалило с наркотични вещества.

          - Реклама -
            
            

          Лекарите са успели да помогнат на младежа, който вече е освободен за домашно лечение. При обиск от него са иззети две дози синтетична дрога.

          Вече е арестуван пловдивчанинът продал наркотика на момчето. С постановление на наблюдаващия прокурор дилърът е задържан за срок до 72 часа.

           

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Парламентът отмени петъчното заседание и блиц контрола заради късните дебати

          Народното събрание няма да проведе пленарно заседание в утрешния ден, решиха народните представители след гласуване в пленарната зала

          Кирил Петков: Затварянето на 92 секции в Англия е предателство към избирателите

          Спорните изменения предвиждат ограничаване на броя на избирателните секции до 20, с изключение на тези в дипломатическите и консулските представителства. Този ход засяга пряко големите български диаспори във Великобритания, САЩ и Турция.

          Планински eкскурзовод с неудобни въпроси за случая „Петрохан“: Къде са родителите на 3000 деца?

          Ивайло Мирчев Екскурзовод изразява силно недоумение относно отношението към туристическата общност. Хижа „Петрохан“ е ключова точка от емблематичния маршрут „Ком-Емине“.
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions