БАЙЕРН НАДВИ АУГСБУРГ С 3:1

ТИМЪТ ОТ МЮНХЕН ПАК СПЕЧЕЛИ С 3:1, КАКТО ГО НАПРАВИ И У ДОМА ЗА КУПАТА

Байерн спечели с 3:1 в Аугсбург в среща от деветия кръг на германската Бундеслига. Това е втора победа на тима от Мюнхен срещу този съперник в рамките на тази седмица и то със същия резултат, след като го срази и у дома в мач за купата на страната и продължи напред.
Този път играчите на Карло Анчелоти си решиха мача още до почивката с голове на Роберт Левандовски (19) и Ариен Робен (21) асистирали си един на друг. Малко след началото на втората част Левандовски (48) вкара втория си гол в мача след нова асистенция на Робен, а усилията на домакините стигнаха само до почетно попадение на корееца Джа-Чеол Коо (67) след пас на Байер.
След победата си Байерн остава лидер с 23 точки. Аугсбург е 13-и с 8 точки.