Search Suggestions
      събота, 14.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -

          Дибала почти сигурно ще остане в Ювентус

          22 август 2019 | 00:00 40

          Бъдещето на напаателя на Ювентус Пауло Дибала ще бъде решено в близките дни. На този етап обаче най-вероятно аржентинецът ще продължи да носи екипа на „бианконерите“, съобщава „Тутоспорт“.
          Името на Дибала бе обект на трансферни спекулации през цялото лято, като той бе спряган за Манчестър Юнайтед, Тотнъм и Пари Сен Жермен. Изглежда обаче футболистът ще получи това, което иска и ще остане в Торино.
          Шефовете в клуба са взели решение да задържат Дибала и през този сезон, като единствено мегаоферта от 70-80 милиона евро може да промени решението им. Според последните слухове ПСЖ е готов да отправи предложение за аржентинеца, но в Юве са готови да преговарят с френския шампион само ако в сделката бъде включен и Неймар.

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Кошмарът за Линдзи Вон не свършва: Чакат я още две операции

          Утре имам друга операция, която се надявам да мине добре, за да мога евентуално да напусна болницата и да се прибера у дома след това.

          Милан надви трудно опашкаря Пиза

          Рабио ще бъде наказан не само за предстоящия отложен мач срещу Комо в сряда, но и за голямото дерби срещу Интер следващата седмица

          ПСЖ с грешна стъпка в първенството

          Парижани са лидери с 51 точки, но могат да бъдат изпреварени от Ланс (49).
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions