Search Suggestions
      четвъртък, 26.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -

          Халеп смаза Серина за по-малко от час

          13 юли 2019 | 00:00 60

          Симона Халеп прегази живата легенда Серина Уилямс с 6:2, 6:2 за по-малко от час и спечели първа титла от „Уимбълдън“ в първия си финал.Халеп стана първата румънка с победа на Откритото първенство на Великобритания след двата финала при мъжете на Илие Настасе през 1972 и 1976.
          За Уилямс мачът беше възможност да изравни постижението на Маргарет Корт от 24 титли от Големия шлем, но не успя.
          Румънката се превърна и в 12-та състезателка, която печели още дебютния си финал на Уимбълдън, а с триумфа си тя ще се изкачи до №4 в световната ранглиста.

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          10 от Ювентус разпиляха Галатасарай, но чудото се размина на косъм

          "Бианконерите" победиха с 3:2 у дома в реванша, в който се стигна до продължения, в които гостите вкараха два гола и с общ резултат 7:5 продължиха към 1/8-финалите

          След инфарктен мач ПСЖ е на осминафиналите

          Всички три точни удара през първото полувреме на стадион "Парк де Пренс" в Париж бяха на сметката на "монегаските"

          Реал страда много насред Мадрид, но сервира отмъщение с обрат на Бенфика

          По този начин “кралския клуб” си отмъсти на “орлите” за болезнената загуба с 2:4 в Лисабон
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions