КОРИНТИАНС И САО ПАОЛО ЗАВЪРШИХА НАРАВНО 1:1

РАВЕНСТВОТО ОТДАЛЕЧИ ШАМПИОНИТЕ ОТ МОМЕНТНИЯ ЛИДЕР ПАЛМЕЙРАС

8 годиниБразилейро 1 Телевизия Евроком

Коринтианс и Сао Пауло не успяха да се победят в голямото дерби на 15-ия кръг от бразилското първенство. Двубоят между двата големи съперника завърши 1:1, като попаденията, бяха отбелязани още през първото полувреме.
Гостите откриха 15 минути след началото, когато Кристиан Куева бе спънат в наказателното поле и сам изпълни дузпата откривайки резултата. Домакините обаче бързо стигнаха до изравняване. В 22-та минута Бруно Енрике се оказа на точното място в точния момент и макар и с малко късмет върна шампионите в мача.
Коринтианс обаче не успя да направи обрата пълен, а най-доброто положение след почивката пропусна парагваецът Анхел Ромеро. Равенството отдалечи шампионите от моментния лидер Палмейрас, който спечели гостуването си на Интернасионал с 1:0. "Зелените" от Сао Пауло вече имат 3 точки аванс на върха пред големия си съперник.