КОРИНТИАНС ПОБЕДИ ФЛАМЕНГО С 4:0

В КРАЯ НА МАЧА ОТНОВО РОМЕРО ОФОРМИ КРАЙНОТО 4:0 ЗА КОРИНТИАНС

8 годиниБразилейро 3 Телевизия Евроком

Коринтианс затвърди 2-та си позиция в бразилската серия А, след като разгроми като домакин един от добрите отбори в първенството Фламенго с 4:0.
Първото полувреме не предвещаваше крайния изход от мача и завърши 0;0, като двата тима си размениха по няколко добри положения пред двете врати, но така и не стигнаха до гол.
В 59-тата минута Анхел Ромеро даде началото на головата фиеста откривайки за 1:0. След това само за 3 минути домакините показаха, че трите точки отиват на тяхната сметка, като първо в 78-та минута Гилерме покачи на 2:0, а в 80-тата Рилдо направи 3:0. В края на мача отново Ромеро оформи крайното 4:0 за Коринтианс, който се изравни на върха в класирането с Палмейрас с по 25 точки, но лидерът е и с мач по-малко.