Лацио и Аталанта завършиха при 0:0

Куп положения и нито един опасен удар за "орлите"

2 годиниФутбол 3 Симеон Кисьов

Лацио и Аталанта завършиха при 0:0 в среща от 23-ия кръг на италианската Серия "А".

Гостите играха без 9 основни играчи с куп младоци, а двубоят не предложи очакваното зрелище на феновете в Рим, които не видяха точен удар през първите 45 минути.

Първият такъв дойде в 51-ата минута, в която Матео Песина (Аталанта) опита да изненада вратаря на Лацио, но стреля в ръцете му.

Минути по-късно Лацио отвърна с шут на Имобиле над напречната греда. Отново той удари левия стълб на вратата на Аталанта в 64-ата минута в най-чистото положение в мача към момента.

До края Лацио натисна и създаде няколко добри възможности, но така и не стигна до голов удар.