МАНЧЕСТЪР СИТИ И ТОТНЪМ ЗАВЪРШИХА НАРАВНО 2:2

МАНЧЕСТЪР СИТИ И ТОТНЪМ СПРЕТНАХА СПЕКТАКЪЛ С 4 ГОЛА

Манчестър Сити и Тотнъм завършиха наравно 2:2 на „Етихад” в среща от 22-ия кръг на английската Висша лига. Вратарят Юго Лорис сгреши фатално за попаденията на домакините, реализирани от Лерой Сане (49) и Кевин де Бройне (54), а Деле Али (58) и Хьон-Мин Сон (77) донесоха точката на "шпорите".
В 82-ата минута в играе се появи новото попълнение на домакините Габриел Жезус, който две минути по-късно се разписа, но попадението бе отменено заради засада. До края на мача нито един от двата тима не успя да стигне до победен гол и се стигна до подялба на точките.
След равенството Манчестър Сити е на пето място с 43 точки, а Тотнъм остава втори с 46 точки преди останалите срещи от кръга.