МЕСИ С ГОЛ ЗА КУПАТА НА КРАЛЯ

Барселона вкара гол на Атлетико Мадрид в първи мач от 1/4-финалите за Купата на краля

пропускане
9 годиниФутбол 3 Телевизия Евроком

Барселона победи Атлетико Мадрид с 1:0 в първи мач от 1/4-финалите за Купата на краля. Лионел Меси отбеляза в 85 минута. В  минутите до последният съдийски сигнал бяха направени няколко смени, но те не доведоха до разлика в резултатът. Домакините бяха по активните в този мач. И двата отбора имах по четири удара извън вратата. В предишния кръг Барса се справи безпроблемно с Елче, докато Атлетико елиминира носителя на трофея и градски съперник Реал Мадрид. За последно двата тима се срещнаха за първенство отново на "Камп Ноу", а Барселона постигна убедителен успех с 3:1