Милан и Торино завършиха наравно 0:0

"Росонерите" и Торино завършиха 0:0

6 годиниФутбол 2 Телевизия Евроком

Милан продължава с колебливите си изяви, след като завърши 0:0 у дома с Торино в среща от 14-ия кръг на италианската Серия „А”.
„Росонерите” бяха по-активни през първата част, но пропуски от изгодни позиции направиха Николо Калинич, който нацели греда, Сусо и Андре Силва.
След почивката домакините продължиха да имат инициативата, но Калинич и Сусо отново се разминаха с гола. Яго Фалке и Андреа Белоти пък направиха пропуски от добра позиция за гостите.
Футболистите на Винченцо Монтела вече са на 18 точки от върха и на 11 точки зад четвъртия Рома, а „вълците” са и с мач по-малко. Торино пък е десети, само на точка от състава на Самолетчето.