САО ПАУЛО С КЛАСИЧЕСКА ПОБЕДА ЗА КУПАТА

ТРИКОЛЬОРИТЕ ОТСТРАНИХА СЕАРА

9 годиниБразилейро 1 Телевизия Евроком

Отборът на Сао Пауло постигна категорична победа с 3:0 като гост на Сеара в мач реванш за купата на Бразилия. В първата среща втородивизионният тим изненадващо спечели с 2:1, но в реванша играчите на Хуан Карлос Осорио не оставиха шансове на съперника си и се класира за 1/4-финал.

Вратарят Роджерио Сени откри резултата в 45-тата минута след точно изпълнена дузпа. Четири минути по-рано Сеара остана с човек по-малко заради червен картон на Уелингтон.

Десет минути след почивката Тиаго Мендеш удвои преднината на гостите. Този резултата класираше "трикольорите" напред в турнира, но предимството от човек повече на терена се отразяваше на играта и на двата тима. Сао Пауло определено бяха по-добрия тим и заслужено Алешандре Пато оформи крайното 0:3 с гол в 75-тата минута.