Севиля победи Елче с 3:0

Гари Родригес поигра половин час

9 годиниФутбол 1 Телевизия Евроком

Севиля победи Елче с 3:0 в мач от 27-ия кръг на испанската Примера дивисион. По този начин домакините събраха 52 точки и са пети във временното класиране.
С най-голяма заслуга за успеха е Карлос Бака, който наниза два гола в 18 -ата минута от дузпа и в 31-ата. Третото попадение беше дело на Кевин Гамейро (81).
Гари Родригес се появи на терена като резерва в 60-ата минута. Бившето крило на "Левски" смени Коро. Родригес направи отличен пробив в 62-ата минута и центрира много опасно, но Джонатас се провали пред гола. Елче остава на 15-а позиция в класирането с 27 точки.