"Вълците" изпревариха Ман Юнайтед и Арсенал

Уулвс се добра до точка у дома срещу Саутхемптън, Бърнли с първа победа за сезона

3 годиниФутбол 2 Симеон Кисьов

Уулвърхемптън завърши 1:1 на свой терен със Саутхемптън в последния мач от деветия кръг на английската Висша лига.

През първата част нямаше попадения, а след почивката Тио Уолкът (58) изведе „светците“ напред в резултата, възползвайки се от асистенция на Че Адамс. „Вълците“ обаче натиснаха и стигнаха до изравнителен гол чрез Педро Нето (75), а резултатът остана непроменен до последния съдийски сигнал.

След равенството Уулвс задмина Арсенал и Манчестър Юнайтед във временното класиране, като с 14 точки заема девета позиция точки пред „червените дяволи“. Саутхемптън остава пети със 17 точки.