Search Suggestions
      понеделник, 16.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          ГОРЕЩО

          МВР: Задържани са 14 души за купуване на гласове в София

          24 октомври 2024 | 11:15 720

          ,,Към 11:00 часа в София 14 души са задържани в София за купуване на гласове“.

          - Реклама -
            
            

          Това съобщи Митко Димитров, директор на Пресцентъра на Министерство на вътрешните работи (МВР). Пресцентърът на МВР организира ежедневни брифинги за предоставяне на актуални данни за резултатите от полицейските действия, предприети срещу престъпленията, сворзани с политическите права на гражданите.

          ,,Проверени са 70 души. Намерени са на 2 адреса списъци с лични карти. Образувани са 8 бързи производства“, каза още директор на Пресцентъра на Министерство на вътрешните работи.

          Очаквайте подробности!

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Петима задържани за палежа на дома на кмета на Бистрица

          Специализирана акция на полицията разкри използван мотоциклет и маршрут на извършителите, разследването е под надзора на Софийската районна прокуратура.

          Грандиозният концерт на „Сигнал“ на 14 февруари превърна празника в най-любовния ден на България

          Сцената оживя с най-големите хитове, белязали поколения българи, както и с произведения, прозвучали за първи път на живо

          Страхил Ангелов: Европейският съюз ще престане да съществува още тази година

          Европейският съюз ще последва съдбата на СССР и ще престане да съществува в рамките на настоящата календарна година. Тази прогноза направи авторът и водещ Страхил Ангелов в разговор с Николай Колев.
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions