Search Suggestions
      понеделник, 09.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          ГОРЕЩО
          18:14 Видеата на МВР показват че групата от „Петрохан“ се е сбогувала дружески: Ще се видим на по-добро… (видеа)16:30 Реалните доходи на българските домакинства са нараснали с 45% за десет години16:22 Румен Радев: „Петрохан“ е зловещ символ на разградената държава, която е неспособна да защити дори децата си16:12 Любослав Костов: Проблемът на България е, че потреблението нараства, а инвестициите спадат14:25 ОБРАТ! ФБР не успя да докаже, че Епстийн е оглавявал група за трафик на хора14:09 Т. Стойчев: Мафиотската престъпност проникна до най-високите нива на властта13:51 Полицията за „Петрохан“: Работи се по 2 версии, 15 души са разпитани, в групата се говорило за смърт, детето намерено клекнало и с вплетени пръсти на ръцете13:51 Недялко Недялков пред Евроком за трагедията в Петрохан: Това е българският вариант на „Епстийн“, има политически чадър (видео)

          Костадинов: Съветвам Нетаняху веднага да пусне жалба в Комисията за защита от дискриминация

          21 ноември 2024 | 16:29 3710

          „Съветвам Нетаняху веднага да пусне жалба в Комисията за защита от дискриминация. Тя веднага ще постанови, че Международният съд е осъществил тормоз и реч на омразата над Нетаняху, след което ще санкционира съда за антисемитизъм. Ако не му се занимава, Даниел Лорер ще свърши работата. Той си има бланкови жалби, само сменя името на тези, срещу които пуска исковете.

          - Реклама -
            
            

          Не ги е срам, антисемити с антисемитите!“

          Tова заяви председателят на „Възраждане“ Костадин Костадинов.

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Д-р Цветеслава Гълъбова: Това не е разширено меланхолно самоубийство

          Съдебният психиатър постави под съмнение публични „експертни“ твърдения около случая с Иво Калушев и определи част от коментарите като непрофесионални

          Илияна Йотова продължава консултациите за служебен премиер с парламентарните групи

          Разговорите са част от процедурата по назначаване на служебно правителство в 51-вото Народно събрание

          Майката на Николай Златков: Давам това интервю, за да мога утре да изплача сина си

          Ралица Асенова отрича обвиненията и настоява разследването да говори с факти, а не с внушения
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions