Search Suggestions
      четвъртък, 12.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -

          Бивш френски министър почина от коронавирус

          29 март 2020 | 00:00 170

          Премиерът Бойко Борисов съобщи за смъртта на бивш министър на Франция вследствие на Covid-19. В профила си във фейсбук министър-председателят написа:

          - Реклама -
            
            

          Моят приятел, бивш френски министър и дясна ръка на Никола Саркози – Патрик Деведжиан е починал от коронавирус. Изказвам най-искрените си съболезнования към семейството и близките му. И за пореден път призовавам всички граждани – останете си вкъщи!

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Доналд Туск: Полша е верен съюзник на САЩ, но никога няма да бъде техен васал

          „Полша ще бъде лоялен съюзник, но няма да бъде васал в отношенията с никоя държава по света“

          Лидерите на ЕС на извънредни разговори за икономиката и сигурността

          Неофициалната среща в белгийския замък „Алден Бизен“ ще бъде фокусирана върху намаляване на бюрокрацията, инвестициите и европейската икономика.

          ЕС обсъди военната подкрепа за Украйна и общата отбранителна готовност

          Продължаването на военната подкрепа за Украйна и включването на страната в Европейската отбранителна технологична и индустриална база бяха сред основните теми на заседанието на Съвета „Външни работи“ на ЕС във формат министри на отбраната.
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions