ЕПИЧНО: Манчестър Сити и Реал Мадрид сътвориха зрелище със седем гола

Следващият мач е другата седмица в Мадрид

2 годиниСпортни 1 Николай Трифонов

Манчестър Сити (Англия) и Реал Мадрид (Испания) сътвориха истинско зрелище със седем гола в първия 1/2-финал в Шампионска лига. Англичаните постигнаха победа с 4:3 над испанците, но определено всичко ще се реши във втория мач.

Домакините поведоха с два гола на Кѐвин Де Бро̀йне и Жезус след само 11 минути игра. Гостите успяха да отвърнат на удара и в 33-ата минута Бензема намали пасива.

Малко след почивката Фил Фоудън реализира за 3:1, а малко по-късно Винисиус намали за 3:2.

В 74-ата минута Бернардо Силва направи резултата 4:2 и когато ицглеждаше, че всичко е приключило Карим Бензема оформи крайния резултат 4:3 след дузпа.

Следващият мач е другата седмица в Мадрид.

За да научавате актуалните новини първи - последвайте ни в "Telegram"!