Search Suggestions
      събота, 21.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -

          ИЗВЪНРЕДНО: Ето решението на президента, кабинета и службите за мобилизацията (ВИДЕО)

          23 септември 2022 | 00:00 210

          Президентът, кабинетът и службите с позиция за мобилизацията в Русията.

          - Реклама -
            
            

          „Още от първите часове на войната на 24 февруари свиках консултативна среща и заклеймихме руската агресия срещу Украйна като категорично недопустима. От първия ден призовавам за мирно решение на ситуацията“, заяви държавният глава Румен Радев след проведената извънредна среща заради ескалацията на военния конфликт в Украйна. 

          „За съжаление стремежът за военна победа заглушава призивите за мир. Разумът отстъпва на оръжията“, посочи президентът. 

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Летище София затваря за ремонт в нощните часове на 23 и 24 февруари

          От ръководството на аерогарата уточниха пред БНТ, че затварянето се налага заради ремонт на шахти в близост до пистата.

          Методи Лалов: Владимир Николов обслужваше статуквото, а сега търси защита

          Тази позиция изрази юристът Методи Лалов в публикация в личния си профил във Facebook. Според него действията на бившия председател на Асоциацията на прокурорите са резултат от вътрешни конфликти, а не на морален катарзис.

          Министър Дечев иска оставки в МВР заради „Петрохан“

          На разговора са били извикани главният секретар на МВР, неговият заместник, директорът на Главна дирекция „Национална полиция“ и разследващите по случая „Петрохан“.
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions