Search Suggestions
      - Реклама -
      - Реклама -
      - Реклама -
      ГОРЕЩО

      Министърът на спорта: Надявам в най-кратки срокове да получим отговори от БФС

      21 ноември 2023 | 00:00 150

      „Много се надявам разумът да надделее. Ясно личи, че има нужда от това и вярвам, че в най-кратки срокове ще получим отговори от Българския футболен съюз (БФС), защото никой няма полза от тази ситуация“. Това каза министърът на спорта Димитър Илиев в Перник по повод събитията в българския футбол.

      - Реклама -
        
        

      „Надявам се да се стегнат и да работят бързо, защото има нужда от това“, заяви Илиев по отношение на решението на БФС за пренасрочване на Изпълкома на организацията за следващата седмица.

      Относно одита от независима кантора за изключените от БФС клубове, министърът каза, че все още се очаква отговор по казуса от страна на централата, който трябва да бъде даден от тяхна страна в рамките на 14 дни

      По въпроса с лиценза на БФС спортният министър коментира:

      „Да, имало е в миналото процедури, по които е даден лиценз. Това е станало, когато се е обновявал закона. Всичко там е наред и няма проблем с лиценза.“

      Илиев не пожела да коментира действията от страна на вицепрезидента на БФС Емил Костадинов и на ръководството след протестите и сблъсъците пред Националния стадион „Васил Левски“ миналия четвъртък.

      Снимка: БГНЕС

      СВЪРЗАНИ НОВИНИ

      Грандиозният спектакъл „Легендите на България“ ще бъде излъчен във „Вечните песни на България“ с водещ Владислав Славов

      Спектакълът събра на едно място- Данчо Караджов, Милена Славова, Трамвай номер 5 и Маргарита Хранова

      Симеон Ставрев: Столичната община е изградила буферен паркинг в район „Красна поляна“ на мястото на бивше незаконно сметище

      Друга съществена новина за града е краят на 16-годишния спор за парк „Кукуряк“ в „Овча купел“

      Съдия Цариградска: Започва проявлението на процеса “Изправи рамене!”, който неминуемо ще бъде последван от “Чисти ръце”!

      Независимостта на съдебната власт не е абстракция - тя се изгражда ежедневно чрез личната смелост
      Вашият коментар
      - Реклама -
      - Реклама -
      - Реклама -
      - Реклама -
      Search Suggestions
          Search Suggestions