Ливърпул с класика срещу Хъдърсфийлд

"Мърсисайдци" най-после показаха добро лице на терена

Ливърпул постигна домакинска победа с 3:0 над новака Хъдърсфийлд в среща от 10-ия кръг на Висшата лига.Този успех бе нужен на домакините, които в последно време не успяват изобщо да оправдаят очакванията.В 42-ата минута Салах пропусна дузпа, но в 50-ата домакините вече имаха аванс в резутата след гол на Коутиньо.Осем минути след неговото попадение и Фирмино записа името си сред голмайсторите. В 75-ата минута и Вайналдум се разписа. След този мач отборът от "Анфийлд" е на 6-ото място с 16 точки и е само на 3 пункта от четвъртия в таблицата. Гостите пък са 11-и с 12 точки.