Search Suggestions
      - Реклама -
      - Реклама -
      - Реклама -

      Кузман Илиев: Нормалният българин иска мир и перспектива за децата си

      11 юни 2024 | 00:00 460

      „Нормалният българин иска мир и перспектива за себе си и децата си“, каза икономическият анализатор Кузман Илиев, който беше гост в предаването „Делници“ с водещ Николай Колев.

      - Реклама -
        
        

      Илиев коментира влизането в Народното събрание на партия „Величие“. Той обясни, че големите национални медии са проспали това ново явление, защото в студиата се канят само едни и същи лица, които говорят от сутрин до вечер за евроатлантически ценности без да се вълнуват от проблемите на хората.

      Икономическият анализатор обясни, че лидерите на партия „Величие“ са си позволили да изговарят болезнени истини, които други не смеят да кажат на глас.

      СВЪРЗАНИ НОВИНИ

      Делян Добрев напуска ГЕРБ след години на политическа кариера в партията

      Дългогодишният народен представител и бивш министър на икономиката, енергетиката и туризма Делян Добрев напуска ГЕРБ след важни позиции в парламента и правителството.

      Румен Радев заминава за Берлин за среща с българската общност

      Зарков определи участието на партията в предишното управление като грешка

      Крум Зарков: БСП скъсва със зависимостите, бизнес интересите трябва да отстъпят

      Зарков определи участието на партията в предишното управление като грешка
      Вашият коментар
      - Реклама -
      - Реклама -
      - Реклама -
      - Реклама -
      Search Suggestions
          Search Suggestions