Search Suggestions
      - Реклама -
      - Реклама -
      - Реклама -

      Автобус от градския транспорт блъсна жена на пешеходка пътека в Пловдив

      19 ноември 2024 | 11:52 650

      Автобус от градския транспорт блъсна пресичаща на пешеходна пътека 28-годишна жена в Пловдив, съобщиха от полицията.

      - Реклама -
        
        

      Инцидентът е от 18 ноември в жк „Тракия“. Проверката установила, че на кръстовище между ул. „Съединение“ и ул. „Пеньо Пенев“ автобус от градския транспорт предприел ляв завой и блъснал пресичаща на пешеходна пътека 28-годишна жена.

      Същевременно, при рязкото спиране на превозното средство равновесие загубила и паднала 73-годишна пътничка. На двете пострадали е оказана медицинска помощ.

      Водачът на автобуса, на 53 години, е изпробван за употреба на алкохол и наркотични вещества, стойностите са отрицателни. По случая е взето административно отношение.

      СВЪРЗАНИ НОВИНИ

      Кирил Добрев: Никога не бих отишъл в партията на Радев, аз имам своя партия

      Депутатът от БСП коментира вътрешнопартийните различия, политическите събития в страната и новата партия на Радев.

      Бившият председател на ДАНС Цветлин Йовчев разкрива как се вербуват агенти и сътрудници на контраразузнаването

      Йовчев обяснява методите на вербуване, изискванията към агентите и сложността при запазване на тяхната самоличност.

      Майката на загиналия Николай Златков призовава за независимо разследване по случая „Петрохан-Околчица“

      Ралица Асенова настоява за публично извинение и за защита на близките на жертвите, както и за по-голяма прозрачност по случая „Петрохан-Околчица“.
      Вашият коментар
      - Реклама -
      - Реклама -
      - Реклама -
      - Реклама -
      Search Suggestions
          Search Suggestions