Search Suggestions
      понеделник, 09.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          ГОРЕЩО
          18:14 Видеата на МВР показват че групата от „Петрохан“ се е сбогувала дружески: Ще се видим на по-добро… (видеа)16:30 Реалните доходи на българските домакинства са нараснали с 45% за десет години16:22 Румен Радев: „Петрохан“ е зловещ символ на разградената държава, която е неспособна да защити дори децата си16:12 Любослав Костов: Проблемът на България е, че потреблението нараства, а инвестициите спадат14:25 ОБРАТ! ФБР не успя да докаже, че Епстийн е оглавявал група за трафик на хора14:09 Т. Стойчев: Мафиотската престъпност проникна до най-високите нива на властта13:51 Полицията за „Петрохан“: Работи се по 2 версии, 15 души са разпитани, в групата се говорило за смърт, детето намерено клекнало и с вплетени пръсти на ръцете13:51 Недялко Недялков пред Евроком за трагедията в Петрохан: Това е българският вариант на „Епстийн“, има политически чадър (видео)13:43 Тома Белев за случая „Петрохан“: Да приказваш за паравоенна групировка, когато става въпрос за 5 души и 1 дете, е малко странно13:04 Бащата на убитото дете от Петрохан съветван от години да си вземе сина от Калушев

          Доц. Стойчев: Ако следващото правителство е с ГЕРБ, Румен Радев ще го обяви за задкулисно

          2 февруари 2021 | 00:00 130

          „Който и да спечели парламентарните избори, ако има участие на ГЕРБ, президентът ще обяви правителството за задкулисно. Президентът се цели много по-високо и иска да управлява страната. Той ще участва индиректно в изборите, като припознае някой от участниците. Някой ще каже, че приема програмата му, за да е ясно, че това са хората на президента“, Това коментира пред Нова ТВ политологът Стойчо Стойчев по повод заявката на Румен Радев за нов мандат.

          - Реклама -
            
            

          „Виждам Отровното трио в тази роля“, допълни той.

          „БСП са в сложна ситуация, защото в техните среди ще се дръпне подкрепа“, каза още Стойчев. Според него има реален сблъсък между Радев и БСП, защото той залага на тотално нови хора. Това било ясно и от думите му, че няма да бъде кандидат на никого. Което му развързва ръцете за парламентарните избори.

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Майката на Николай Златков: Давам това интервю, за да мога утре да изплача сина си

          Ралица Асенова отрича обвиненията и настоява разследването да говори с факти, а не с внушения

          Съдът в Монтана отново задържа обвиняемия за блудство с 8-годишно дете след протести в Лом

          Мярката „подписка“ беше отменена след обществен натиск и нова преценка на доказателствата

          Иван Христанов: Не вярваме на казаното днес от полицията по казуса „Петрохан“

          "Не вярваме на казаното днес от полицията по казуса "Петрохан". Нямаше убедителни доказателства за хипотезата за убийство и самоубийство."
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions