Search Suggestions
      сряда, 25.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          ГОРЕЩО

          Двуметрови преспи сняг спряха движението през Троянския проход

          2 февруари 2021 | 00:00 80

          Утре започва разчистването на Троянския проход – път II-35 Троян – Кърнаре, затворен за движение за всички моторни превозни средства след обилния снеговалеж и ураганните ветрове в началото на миналата седмица.

          - Реклама -
            
            

          8 снегопочистващи машини – роторен снегорин, грейдер и друга специализирана техника, в следващите дни ще работи за разчистването на снегонавяванията и пресписпите в най-високия Старопланиски проход.

          На места преспите достигат до 2 метра и половина. Екипите ще работят мобилизирано, за да се възстанови възможно най-бързо движението в прохода, който е най-пряката връзка на Централна Северна България,включително Плевен, Ловеч и Троян, с Южна България.

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Временно се ограничава движението в Прохода на Републиката

          Причината е почистване на пътното платно от свлечена земна маса

          300 души в община Борино ще получат услугата „Топъл обяд“ след решение на Общинския съвет за временен безлихвен заем

          Услугата се предоставя целогодишно в работните дни и включва супа, основно ястие, хляб и поне веднъж седмично десерт

          „Абсолютна трагедия“: Радостин Василев скочи срещу назначението на Бербатов

          Бившият нападател на „Манчестър Юнайтед“ ще бъде съветник на премиера по въпросите на младежта и спорта
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions