Search Suggestions
      неделя, 08.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -

          ОФИЦИАЛНА ИНФОРМАЦИЯ НА „СОФИЯМЕД“: Какво е състоянието на Борисов

          19 април 2021 | 00:00 90
          Бойко Борисов бе приет за спешна оперативна интервенция в УМБАЛ „Софиямед“. Той бе опериран преди минути по повод на травма на дясното коляно, получена по време на футболен мач, от доц. д-р Антони Георгиев, един от най-добрите травматолози в страната и началник на Клиниката по артроскопска травматология в лечебното заведение.
           
          „След извършен ядрено-магнитен резонанс в УМБАЛСМ „Н.И.Пирогов“ е установена увреда на вътрешния менискус на ставата с дислокация на част от него. Г-н Борисов се възстановява след артроскопската интервенция и ще остане под наблюдение“, коментира доц. Георгиев.
           
          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Бащата на Сияна обяви създаването на гражданско движение „Сияние“

          Николай Попов представи амбициозна програма за съдебна, здравна и пътна реформа и заяви: „Не за власт. А за живот. За справедливост.“

          Крум Зарков е новият председател на БСП след вот без балотаж

          „Това е победа над апатията и примирението“, заяви той и очерта амбициозен, но смирен път за партията

          Протести и блокада край Дунав мост 2 след смъртта на 44-годишен мъж от Монтана

          Хората от Северозапада настояват за справедливост и реални мерки срещу войната по пътищата
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions