Search Suggestions
      четвъртък, 12.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          ГОРЕЩО

          От едно и също козметично студио: Приеха втора жена в „Пиргов“ след ботокс

          31 януари 2025 | 18:11 3402

          Втора жена с ботулизъм е приета в „Пирогов“, потвърдиха от болницата за bTV. Тя е посещавала същото козметично студио, където по-рано друга пациентка получи сериозни усложнения след разкрасителна процедура.

          - Реклама -
            
            

          30-годишна жена бе хоспитализирана по спешност след инжектиране на ботулинов токсин в началото на януари. Тя развила тежки симптоми – увисване на клепачите, затруднено гълтане и мускулна слабост.

          Лекарите потвърждават връзка между двата случая, тъй като и двете пациентки са били на процедура в едно и също студио.

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Йотова: Проблемите с еврото можеха да се избегнат, възложих кабинет на Андрей Гюров

          Според държавния глава гражданите е можело да бъдат подготвени по-добре, а проблемите от началото на годината са били предотвратими с по-структурирана разяснителна кампания.

          Полицията в Стара Загора задържа 57-годишен за серия от телефонни измами

          Разследването е започнало след сигнал от 6 февруари в Чирпан. 85-годишен мъж е бил заблуден по телефона и предал на непознат пред дома си сумата от 4000 евро.
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions