Search Suggestions
      петък, 06.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -

          Георги Кадиев разкри: Бившият шеф на ДАНС назначил дъщеря си в БНБ още преди да завърши

          27 май 2021 | 00:00 490
          Шефът на ДАНС Димитър Георгиев назначава незавършилата си образование дъщеря в БНБ, отдел „Човешки ресурси“. Като завършила, я прехвърлил като инспектор в „Банков надзор“. Не лично, разбира се, а чрез други агенти на ДАНС. Това коментира бившият зам.-министър на финансите Георги Кадиев във Фейсбук.
           
          Наскоро бивш служител на БНБ коментира в мой пост, че касиерките на Фантастико могат да правят по-добър надзор от БНБ. Може би са прави.
           
          Дъщерята явно не е научена на конспиративна дейност, защото си е разказала всичко в профила си във фейсбук:
          Започнала университет в Англия през 2015, назначане в „Човешки ресурси“ в БНБ през 2016, преназначена в „Банков надзор“ през 2021, преди БНБ работила шафнер на борда на автобусите за турове в Ню Йорк. Нямам нищо против момичето. Дори е похвално, че не се е срамувала от работа като шафнер в автобус.
           
          Но имам против това, че е заела мястото на някой друг, по-образован, но без татко в ДАНС.
          Имам против това, че сега ДАНС е задължена на БНБ и особено на „Банков надзор“, които виждаме как надзирават и КТБ, и ББР. Едните пазят националната ни сигурност, другите банковата ни сигурност.
           
          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Парламентът отмени петъчното заседание и блиц контрола заради късните дебати

          Народното събрание няма да проведе пленарно заседание в утрешния ден, решиха народните представители след гласуване в пленарната зала

          Кирил Петков: Затварянето на 92 секции в Англия е предателство към избирателите

          Спорните изменения предвиждат ограничаване на броя на избирателните секции до 20, с изключение на тези в дипломатическите и консулските представителства. Този ход засяга пряко големите български диаспори във Великобритания, САЩ и Турция.

          Планински eкскурзовод с неудобни въпроси за случая „Петрохан“: Къде са родителите на 3000 деца?

          Ивайло Мирчев Екскурзовод изразява силно недоумение относно отношението към туристическата общност. Хижа „Петрохан“ е ключова точка от емблематичния маршрут „Ком-Емине“.
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions