Search Suggestions
      понеделник, 16.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -

          Още 1000 военни изпраща САЩ в Близкия изток

          18 юни 2019 | 00:00 150

          Съединените щати изпращат още 1000 военни в Близкия изток. Мярката е в отговор на „враждебното поведение“ на иранските сили. От Пентагона обвързаха решението с нападенията срещу два петролни танкера в Оманския залив, за които Вашингтон обвинява Техеран. В подкрепа на това твърдение американското военно командване публикува нови кадри, за които се твърди, че доказват иранското участие в нападенията. 

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          WSJ: Армията на САЩ за първи път пренесе микрореактор по въздуха

          Valar Atomics, която финансира полета, ще тества Ward 250 в съоръжение близо до военновъздушната база Хил.

          Бури парализираха транспорта в Нова Зеландия

          Проливни дъждове и ураганни ветрове объркаха днес разписанието на полети, влакове и фериботи и доведоха до затваряне на пътища в части от Северния остров на Нова Зеландия, оставяйки без електричество хиляди домакинства.

          Мюнхенската конференция разкри разногласия в НАТО

          Мюнхенската конференция по сигурност, проведена от 13 до 15 февруари, ясно демонстрира, че не може да се говори за солидарност между държавите членки на НАТО.
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions