Search Suggestions
      - Реклама -
      - Реклама -
      - Реклама -

      ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ: Две обвинения за убиеца от с. Рогош

      7 август 2022 | 00:00 110

      Повдигнати са две обвинения на задържания за тройното убийство в пловдивското село Рогош.

      - Реклама -
        
        

      Едното е за квалифицирано убийство на повече от едно лице със средства и по начин, опасни за живота на мнозина.

      Второто обвинение е за незаконно притежание на огнестрелно оръжие.

      Това съобщиха от Окръжна прокуратура – Пловдив.

      Предвидените от закона наказания за тези престъпления са от 15 до 20 г., доживотен затвор или доживотен затвор без право на замяна за убийството и за лишаване от право на свобода от 2 до 8 г. за притежание на огнестрелно оръжие.

      ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ!

      СВЪРЗАНИ НОВИНИ

      Боряна Димитрова: 19 април е най-вероятната дата за предсрочните избори

      Датата 19 април остава напълно възможна за провеждане на предсрочните парламентарни избори, тъй като бъдещият служебен министър-председател ще разполага с около една седмица, за да предложи състав на кабинет. Това заяви социологът от „Алфа Рисърч“ Боряна Димитрова.

      Смяна на ръководството в полицейските управления в Кърджали и Ардино

      Районните управления на МВР в Кърджали и Ардино вече са с нови началници, съобщиха от Областната дирекция на МВР в Кърджали.
      Вашият коментар
      - Реклама -
      - Реклама -
      - Реклама -
      - Реклама -
      Search Suggestions
          Search Suggestions