Search Suggestions
      понеделник, 09.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -

          Добрев срази Нинова: Защо БСП участва в кабинет срещу Русия, а всички на „Бузлуджа“ са русофили

          30 юли 2022 | 00:00 180

          „БСП е пред голяма дилема и трябва да даде отговор на важния въпрос – ние голяма партия ли сме или сме просто патерица на разни политически проекти. От 900 хил. гласа, свалихме на 250 хил. Това каза Кирил Добрев от БСП на Бузлужда. Той се похвали с партийната си книжка, след като през миналата седмица възстанови членството му в БСП. 

          - Реклама -
            
            

          Припомняме, че Върховният касационен съд (ВКС) отказа да впише решението за заличаване на Калоян Паргов и Кирил Добрев като членове БСП и на Националния съвет на партията. Така двамата са върнати в ръководството на БСП.

          „Чакам откровени отговори на много въпроси – защо БСП участва в едно правителство, което работи против Русия, а ето на тази поляна в Бузлуджа всички са русофили. Това беше дясно управление, в което ние се прегърнахме с идеологическите си противници и загубихме идентичност. Какъв държавник си ти, когато работиш срещу интересите на собствената си партия“, поясни Добрев. 

          „Всичко е свързано с дясното минало на лидера на БСП. Дори да се видим с Нинова днес на Бузлуджа, едва ли тя ще иска да ми подаде ръка“, каза Добрев. 

           

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          „Сега“: Районната прокуратура в Костинброд е разследвала хижа „Петрохан“, но е прекратила делото през декември 2025 г.

          Цяла седмица липсата на адекватна информация от властите само подхранва спекулациите

          Последна информация за Петрохан: Кемперът е бил оборудван с радиостанция и сателитна връзка

          Вътре са открити телата на издирваните Ивайло Калушев, 23-годишния Николай Златков и 15-годишно момче

          Кола пламна на „Цариградско шосе“ (ВИДЕО)

          Заради пожара движението е спряно преди пътния възел за булевардите „Ситняково“ и „Пейо Яворов“
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions