Search Suggestions
      неделя, 08.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -

          Мария Пиргова: Демокрацията е за това- да се сменят политици

          9 септември 2019 | 00:00 300

          Държавата ни се намира в преса и колебливата и позиция не само във вътрешната, но и във външната политика води до ред неприятни за народа събития. Това заяви днес в студиото на предаването “Делници” Мария Пиргова, български политолог, политик и автор на множество книги.
          Относно обвиненията към Юрий Борисов, тя заяви, че прокуратурата трябва да сериозно да работи, за да докаже тези обвинения.
          Коментарът на политоложката по повод женската битка за столицата бе:
          “Доволна съм, че има двубой между две различни жени”. За Фандъкова ще бъде по-трудно, тъй като тя има 10 години зад гърба си и множество реализирани и нериализирани проекти. Манолова е по- близо до гражданите, занимава се повече с техните проблеми. Демокрацията е за това, да се сменят политици, да идват нови предложения. Столицата се нуждае от промяна.”

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Един пистолет открит в кемпера на Калушев

          Един пистолет е отркит в кемпера на Калушев по врене на огледа, който продължва и в момента. Това научи "Евроком" от служители на МВР. До този момент е намерено само едно огнестрелно оръжие.

          Основна версия: Калушев предварителнио планирал трагедията за петимата, идентифицирал се е с Ботев

          Издирваният и открит днес Ивайло Калушев вероятно е планирал трагедията и фаталния край на петимата души, сред които и 15-годишно момче. Това е основната версия, върху която работят разследващите.

          Леон от „Петрохан“ се оказа син на простреляния дисидент Симон Варсано

          Момчето Леон, за което неговите баба и дядо търсят помощ от Агенцията за закрила на детето във връзка със случая в бившата хижа „Петрохан“, се оказва син на известния дисидент Симон Варсано, прострелян от тогавашната Народна милиция през 1989 г.
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions