Search Suggestions
      събота, 07.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -

          Пер-Матиас Хьогмо: И двата отбора заслужаваме по-добър терен

          Радващо е, че имаме нападатели, които могат да вкарват

          7 февруари 2026 | 17:16 120

          Наставникът на Лудогорец Пер-Матиас Хьогмо похвали тима си след успеха с 3:1 над Локомотив София, но се оплака от състоянието на терена.

          - Реклама -
            
            

          „Трябва да кажа, че играчите на двата отбора заслужават повече от този терен. През първото полувреме не пресирахме добре. Второто полувреме се съвзехме, смените ни помогнаха, показахме характер. Футболът е спорт, в който трябва да се нагаждаш спрямо условията. Важни са поведението и тактиката. Интензитетът през първото полувреме можеше да е по-добър. Обичаме да играем мачове, които са важни. Гледаме само следващия ден и да направим добра тренировка. Футболистите имат какво да наваксват, за да стигнат познатото си ниво. Радващо е, че имаме нападатели, които могат да вкарват“.

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Официално:Кенан Йълдъз преподписа с Ювентус

          Новината идва директно от клуба, който пък затвърждава доверието си в турския национал.

          Станислав Генчев: Не е тайна за никого, че Янков и Станич са двамата най-добри офанзивни халфове в България

          Генчев допълни, че по негово мнение Доминик Янков от столичните „железничари“ и Петър Станич от „зелените“ са двамата най-добри офанзивни халфове в българското първенство.

          Лудогорец обърна Локо София в калта

          Двубоят се игра при ужасно състояние на терена, което затрудни повече гостите. И още в 8-ата минута Спас Делев изведе "железничарите" напред.
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions