Search Suggestions
      сряда, 05.02.25
      Search Suggestions

          Президентът на БФПС осъди Антъни Иванов за обида и клевета

          Софийският районен съд призна за виновен Антъни Иванов по делото за клевета и обида, заведено от президента на Българската федерация плувни спортове Георги Аврамчев.

          Иванов е осъден на глоба и обществено порицание, заради разпространени в социалните мрежи видеа, съдържащи унизителни квалификации и клевети, засягащи президента на централата.

          По чл. 148, ал. 1, т. 2, вр. чл. 146, ал. 1 от Наказателния кодекс на Антъни Иванов е наложена глоба в размер на 3000 лв., а по чл. 148, ал. 2, пр. 1, вр. чл. 147, ал. 1 наложената глоба е в размер на 5000 лв. СРС определя едно общо най-тежко наказание между двете, а именно глоба в размер на 5000 лв. Иванов трябва да заплати и направените по делото разноски, адвокатско възнаграждение и такса за завеждане на делото.

          Конър Макгрегър се изплю в лицето на фен (БРУТАЛЕН КЛИП)

          Присъдата, издадена на 4 февруари 2025г., подлежи на обжалване в 15-дневен срок пред Софийския градски съд.

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          ОСТАВИ КОМЕНТАР

          Моля, въведете коментар!
          Моля, въведете името си тук

          - Реклама -
          - Реклама -
          ТОП ДНЕС
          ТОП 14 ДНИ

          Зареждане…

          Зареждане…

          Search Suggestions
              Search Suggestions