След мача на националите с РСМ: Да ти освиркат химна, но после 20 000 да замълчат при гола

Коментар на кондиционния треньор на националния отбор по футбол Светлин Спасов

2 годиниСпортни 11

Националният отбор на България по футбол постигна победа с 1:0 като гост над Северна Македония и запази мястото си в четвърта урна за жребия на Европейското първенство през 2024-а година, който е на 6-и октомври в Германия.

Това, което отбеляза мача на националите с РСМ беше, че българският химн беше потресаващо освиркван, а в хода на целия мач „трикольорите“ бяха обиждани.

Това не спря българите и в 50-ата минута Кирил Десподов порази домакинската врата и донесе победата на България над югозападните ни съседи.

Ето какво написа и кондиционният треньор на националния отбор по футбол Светлин Спасов във Фейсбук: